`

Погодження про користування Сайтом та політика конфіденційності

 
1. Визначення

«Власник» — мережа аптек "Гармонія-2000", власником якої є ... http://www.garmonia2000.com.ua

«Сайт» — будь-який інтернет-проект Власника, а саме:
* «www.garmonia2000.com.ua» — основний інформаційний сайт мережі аптек "Гармонія", доступний за адресою-  www.garmonia2000.com.ua або його дзеркалами. 
«Користувач» — позначає будь-яку особу чи робота, котра звертається, підключається чи здійснює будь-якій сторонній особі допомогу в отриманні доступу до будь-якого роду інформації чи інформаційному наповненню, які розміщенні на Сайті Власника, а також згаданими на Сайті посиланнями, завантажених  на Сайт, чи отримані, шляхом звернення до Сайту.

2. Загальні положення

2.1. Умови користування Сайтом (далі – «Погодження») укладаються між Власником і Будь-яким Користувачем. Звернення до будь-якого з розділів Сайта, а рівносильно і розміщення на нього посилань, цитування чи передрукування матеріалів Сайту, передбачають совоє юридичне зобовязуюче погодження Користувача на виконання умов і положень цього Погодження. Власник і Користувач разом іменуються "Сторонами".


3. Обмеження відповідальності

3.1. Користувач прямо погоджується, що використовує сайт на свій власний ризик. Лікарські препарати, інформаційні матеріали про їх використання, представлені на Сайті, слугують виключно для ознайомлення і не можуть являти собою інструкції для самостійної діагностики та лікування, і можуть бути застосовані виключно за рецептом лікаря і під лікарським наглядом.

3.2. Сайт являє собою спеціалізоване Інтернет-видання, призначене для лікарів й інших професійних медичних робітників.

3.3. Користувачі Сайту з інших країн повинні використовувати інформацію про лікарські засоби у відповідності з правилами, які діють на їхній території.

3.4. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за можливі збитки, нанесені вашому здоров'ю, самостійним лікуванням, яке проводилось за рекомендаціями із Сайту. Користувач повністю відповідає за будь-яке неправильне трактування, яке може виникнути внаслідок перегляду, прочитування чи копіювання матеріалів, розміщених на Сайті і таким чином ніяка фізична чи юридична особа не може бути відповідальним за використання згаданих матеріалів. Ні за яких обставин відповідальність за наслідки, які прямо чи посередньо потягли за собою використання інформації, розміщеної на цьому Сайті, не може бути покладено на Власника Сайту і бути підставою для його судового переслідування.


3.5. Послуги Сайту надаються за принципом "як є" без гарантій будь-якого вигляду як прямих, та і опосередкованих. Користувач в добровільному порядку відмовляється від судового переслідування Власника Сайту і відшкодування можливої шкоди, завданої здоров'ю Користувача.

3.6. Ні Адміністрація Сайту, ні її партнери чи співробітники не гарантують бесперебійність і безпомилковість роботи Сайт; також вони не гарантують, що такими будуть як результати, отримані в ході використання Сайту, так і точність і застосовуваність його матеріалів.

4. Зміна наповнення Сайту

4.1. Вся інформація і матеріали, розміщені на даному Сайті, надані без гарантії того, що вони не можуть містити помилок. Власник Сайту має право змінювати інформацію і матеріали, розміщені на даному Сайті, в будь-який час і без попереднього оголошення про такі зміни.

5. Правила використання матеріалів Сайту

5.1. Будь-яке використання матеріалів Сайту допускається тільки з дозволу її видавця і правовласника - Власника Сайту. Дане Погодження визначає умови і порядок використання матеріалів Сайту. Під використанням розуміється - будь яке відтворення, поширення, переробка й інші способи, передбачені Законом України "Про авторські та суміжні права".

5.2. Будь-який користувач має право вільно складати дайджест будь-якої кількості матеріалів Сайту, використовуючи тільки вигляд публікації , з наступним гіперпосиланням на повний текст матеріалу на Сайті Власника.


5.3. при публікації матеріалів Сайту, кожен Користувач зобовязаний виконувати наступні правила: 

5.3.1. передрукування можливе виключно при дотриманні п. 21-25 Закону України "Про авторськи та суміжні права" і Закону України "Про приєднання України до договору Всесвітньої організації інтелектуальної власності і про автоські права";

5.3.2. оформлювати посилання на джерело матеріалів:
а. при відтворенні в друкованому вигляді, Користувач зобов'язаний вказати ім'я автора, джерело та дату їх публікації;
б. при відтворенні в дайджесті пресси, Користувач зобов'язаний вказати джерело і дату їх публікування;
в. при відтворенні в інтернеті на сайтах, Користувач зобов'язаний дати гіперпосилання на Сайт. Це гіперпосилання повинне розміщуватися на початку, чи в кінці відтворюваної цитати чи частини матеріалів;
д. перевидання матеріалів Сайту, отриманих із вторинних джерел, можлива тільки з посиланням на першоджерело.

5.3.3. зберігати точність відтворення:
а. при відтворенні матеріалів не допускаєть переробка їх оригінального тексту. Скорочення чи перекомпоновка частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, в якій це не призведе до викривлення його змісту;
б. при використанні в дайджестах не допускається їх переробка в тій мірі, в якій вона призводить до викривлення змісту;
в. відповідальність за викривлення змісту матеріалів, яке виникло внаслідок їх неточного відтворення, покладається на Користувача.

6. Зовнішні посилання

6.1. У відповідності з умовами і положеннями, викладеними в діючому Погодженні, Власник надає Користувачу невиключну, обмежену, відзивну, бескоштовну ліцензію на розміщення гіпертекстового довідкового посилання (надалі по тексту - "Посилання") на Сайт виключно в некомерційних цілях, що не виходять за рамки поєднання сайту Користувача з Сайтом.

6.2. Користувач не має права:

6.2.1. розміщувати Посилання чи користуватися ним таким чином, який призведе до виведення Сайту чи будь-якого його елементу на екран у вигляді окремого кадру у вікні, або ж до появи асоціацій з будь-якого роду рекламою чи спонсорською програмою, що не має відношення до Сайту, або ж до іншого включення інформаційного наповнення Сайту в склад будь-якого стороннього сайту;

6.2.2. розміщувати чи використовувати вбудовані Посилання на будь-який файл даних, що входить до складу Сайту;

6.2.3. видозмінювати будь-який елемент Сайту, блокувати чи іншим чином перешкоджати його відображенню;

6.2.4. посилатися на Сайт через будь-який сторонній уніфікований каталогізатор ресурсів ("URL") чи сайт-дублер;

6.2.5. розміщувати Посилання на Сайт в тому випадку, коли наповненя сайту Користувача виглядає в очах нормальної здорової людини непристойним, таким, що містить в собі домагання, глибокі образи чи погані наміри.

7. Торгівельні марки

Зареєстровані торгівельні марки, знаки, що згадуються на Сайті, являють собою власніть їх відповідних власників.
 

8. ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ


8.1. Як ми захищаємо вашу інформацію
Ми вживаємо відповідних заходів безпеки по збору, зберіганні й обробці зібраних даних для захисту їх від несанкціонованого доступу, зміни, розкриття або знищення Вашої особистої інформації (ім'я користувача, пароль, інформація транзакції й дані, що зберігаються на нашому Сайті).

8.2. Загальний доступ до особистої інформації
Ми не продаємо, не обмінюємо або не даємо в оренду  особисту інформацію користувачів. Ми можемо надавати загальні демографічні дані, не пов'язані з особистою інформацією, нашими партнерами й рекламодавцями. Ми можемо використовувати сторонніх постачальників послуг, щоб допомогти нам управляти нашим бізнесом і Сайтом або управляти діяльністю від нашого імені, наприклад, проведення розсилання або статистичні й інші дослідження. Ми можемо ділитися цією інформацією із цими третіми особами для обмежених цілей за умови, що Ви дали нам відповідні дозволи.

8.3. Зміни в політику конфіденційності
Ми маємо право за своїм розсудом обновляти дану політику конфіденційності в будь-який час. У цьому випадку ми опублікуємо повідомлення на головній сторінці нашого Сайту й повідомимо Вас про це по електронній пошті. Ми рекомендуємо користувачам регулярно перевіряти цю сторінку для того, щоб бути в курсі будь-яких змін про те, як ми захищаємо особисту інформацію, яку ми збираємо. Використовуючи Сайт, Ви погоджуєтеся із прийняттям на себе відповідальності за періодичне ознайомлення з Політикою конфіденційності й змінами в ній.

8.4. Ваша згода із цими умовами
Використовуючи цей Сайт, Ви виражаєте свою згоду із цією політикою. Якщо Ви не згодні із цією політикою, будь ласка, не використовуйте наш Сайт. Ваше подальше використання Сайту після внесення змін у справжню політику буде розглядатися як Ваша згода із цими змінами.

8.5. Відмова від відповідальності

Памятайте! політика конфіденційності при відвідуванні сторонніх Сайтів третіх осіб, не підпадає під дії даного документа. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за дії інших веб-сайтів.

 

9. Зміна умов

Дане погодження не являє собою договір. Власник Сайту залишає за собою право як змінювати діюче Погодження, так і вносити/приймати нове. подібні зміни вступають в дію з моменту їх розміщення на Сайті. Використання Користувачем матеріалів з Сайту після зміни Погодження автоматично означає їх прийняття.