`
Програма «Захисти судини -Зберегти серце» (від компанії КРКА)

Програма «Захисти судини -Зберегти серце» (від компанії КРКА)

Аптечна мережа “Гармонія 2000”  пропонує Вам приєднатися до Програми «Захистіть судини – збережіть серце», яка розроблена та реалізується ТОВ «Медікард» за підтримки ТОВ «КРКА УКРАЇНА» з метою збільшення доступності до терапії якісними препаратами і покликана зробити профілактику та лікування серцево-судинних захворювань більш ефективними.

Як відомо, серцево-судинні захворювання несуть найбільшу загрозу здоров’ю населення, а ішемічна хвороба серця є головною причиною смерті українців. В основі ішемічної хвороби серця лежить ураження артерій атеросклерозом, який розвивається внаслідок відкладання холестерину на внутрішній поверхні судин. Відкладання холестерину в судинній стінці призводить до утворення атеросклеротичних бляшок, які, поступово збільшуючись, можуть перекривати просвіт судин та призводити до розвитку інфарктів чи інсультів. Зазвичай цей процес має прогресуючий характер. Однак на сьогоднішній день існують фармацевтичні препарати, які нормалізують рівень холестерину і зменшують його відкладання в судинах та здатні попередити розвиток атеросклерозу чи зупинити його прогресування, а в деяких випадках навіть викликати зворотній розвиток (регрес) атеросклерозу. Ці препарати називаються статинами. Статини не лише попереджують чи зупиняють атеросклероз, але й запобігають розвитку серцево-судинних ускладнень, таких як інфаркт міокарда та інсульт. Однак для досягнення кращого клінічного ефекту ці препарати необхідно приймати тривалий час, тому тривалість і регулярність прийому препарату є запорукою ефективного лікування. Перерва в прийомі препарату чи припинення терапії може призвести до зниження ефективності лікування та втрати захисної дії статинів і, як наслідок, пацієнт не отримає бажаної користі.

Однією з причин припинення лікування може стати висока вартість. Для того, щоб вартість препарату не стала на заваді Вашому здоров’ю, ми пропонуємо Вам стати учасником Програми «Захистіть судини – збережіть серце», яка допоможе Вам зробити лікування більш доступним завдяки додатковій знижці при купівлі препарату.

Якщо лікар призначив Вам лікування гіполіпідемічним препаратом на основі діючої речовини аторвастатину, що включений до Програми «Захистіть судини – збережіть серце», Ви маєте можливість придбати його зі знижкою в 30%, скориставшись карткою Медікард в аптеках, що беруть участь у Програмі. Для цього Вам потрібно звернутися в одну з аптек-учасників Програми та пред’явити картку на знижку при купівлі лікарського засобу, що включений до Програми.

УМОВИ УЧАСТІ У ПРОГРАМІ

 

 1. Мета Програми «Захистіть судини – збережіть серце» – зробити лікування лікарськими засобами, що включені до Програми, більш доступним для пацієнтів. Участь у Програмі безкоштовна.
 2. Використовуючи картку Програми «Захистіть судини – збережіть серце», яка додається до цих Умов участі в програмі (далі - Картка), Ви погоджуєтесь з умовами участі у Програмі «Захистіть судини – збережіть серце» (далі – Програма), а також підтверджуєте, що лікарський засіб, що включений до Програми, призначений Вам лікарем.
 3. Право участі у Програмі має будь-який пацієнт, який відповідає критеріям Програми:
 4. Картка для участі у Програмі є безкоштовною і не підлягає передачі   чи продажу третім особам. Дана Картка є дисконтною та дає можливість отримання знижки тільки на ті лікарські засоби, що включені у Програму. Вона може бути використана лише в аптеках, які беруть участь у Програмі. З актуальним списком аптек можна ознайомитись в наступному розділі «Перелік аптек, що беруть участь у Програмі».
 5. Для користування Карткою пацієнт має заповнити коротку анкету, що додається до друкованих Умов участі у Програмі, і залишити її в аптеці, що приймає участь у Програмі. Заповнення анкети і факт її передачі означає Вашу згоду з Умовами участі у Програмі, що вказані в даному документі. В разі відсутності заповненої анкети організатор має право на блокування Картки. Заповнюючи анкету пацієнт розуміє і дає згоду на обробку своїх персональних даних компанії Медікард. Ці персональні дані будуть використовуватись і оброблятися з належною обережністю для подовження надання належного сервісу, покращення роботи Програми, моніторинга частоти використання карт і кількості здійснених придбань лікарського засобу, а також можливого інформування пацієнта у випадку змін умов Програми чи надання додаткової інформації по Програмі у вигляді електронних розсилок, телефонних дзвінків чи текстових повідомлень.
 6. Пацієнт не може мати більше однієї Картки для участі у Програмі.
 7. На придбання гіполіпідемічного препарату на основі діючої речовини аторвастатину, що включений до програми, на картку встановлено ліміт не більше 2-х упаковок по 30 таблеток на місяць. Зазвичай, однієї упаковки №30 достатньо на місяць лікування. Але пацієнт також може скористатися упаковкою по 90 таблеток, яка забезпечує лікування на 3 місяці. Ліміт на придбання препарату в упаковках №90 складає не більше 1-ї упаковки в місяць. Якщо пацієнт не скористався карткою впродовж місяця, залишок упаковок не переходить на наступний місяць.
 8. Знижка на лікарський засіб складає до 30% від вартості препарату в аптеці.
 9. Організатор Програми Медікард залишає за собою право на зміну відсотку знижки та місячних лімітів на лікарські засоби, що включені у Програму.
 10. Термін дії програми з 29 лютого 2016 року по 31 грудня 2016 року. Компанія Медікард може як скоротити, так і подовжити строк проведення Програми.
 11. У разі виникнення питань щодо Програми Ви можете скористатись телефоном гарячої лінії:
 • пацієнту призначений лікарський засіб, що включений до Програми;
 • призначення лікарського засобу, що включений до Програми, підтверджено рецептом лікаря.

0-800-210-252

(дзвінки безкоштовні з усіх стаціонарних телефонів України щоденно з 9:00 до 19:00, крім святкових днів)

Додаткову інформацію про програму можна дізнатися на сайті www.krka.biz

Ця інформація для осіб, яким лікарем було призначено лікарський засіб, що включений до Програми. Перед застосуванням, будь ласка, ознайомтесь з інструкцією для медичного застосування лікарського засобу та неухильно дотримуйтесь рекомендацій Вашого лікаря.

 Перелік препаратів:

Аторис табл. п / пл.об. 10мг N30 (10х3)

Аторис табл. п / пл.об. 10мг N90

Аторис табл. п / пл.об. 20мг N30 (10х3)

Аторис табл. п / пл.об. 20мг N90 (10х9)

Аторис табл. п / пл.об. 40мг N30 (10х3)

Аторис табл. п / пл.об. 40мг N90 (10х9)

На препарати які є в цьому переліку надається знижка у розмірі 30%

Наявність препаратів Ви можете дізнатися за тел.: +38(050)999-20-00