`

Як зберігати ліки влітку

Висока температура може впливати на якість та ефективність ліків. Але й у холодильнику ліки зберігати не варто, якщо це не зазначено в інструкції. Розповідаємо, за якої температури треба зберігати ліки, чому не варто залишати препарати в машині і на які характеристи треба завжди звертати увагу.

18.07.2019

10 цікавих фактів про гіпертонію:

1. Гіпертонія безпосередньо збільшує ризик серцевого нападу та інсульту. 2. Гіпертонія особливо поширена серед людей, які мають цукровий діабет, подагру або захворювання нирок. 3. Гіпертонія є безсимптомним захворюванням. 4. Вона більш поширена у людей з аналогічними захворюваннями в сімейної історії.

15.05.2019

Доступні ліки

У квітні 2017 року Уряд розпочав програму "Доступні ліки". Пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою чи діабетом ІІ типу можуть отримати ліки безоплатно або з незначною доплатою.

23.04.2019

Як схуднути без шкоди для здоров’я: оптимальний темп та підтримка ваги після схуднення

Сьогодні розказуємо, який темп схуднення фахівці вважають оптимальним, чому не варто прагнути різкої втрати ваги і як закріпити вагу після схуднення.

23.04.2019

Міфи та реальність про кардіопротектори: коментує кардіолог

У нашій країні кардіопротектори за популярністю поступаються лише нейро- та гепатопротекторним препаратам. Про це свідчать результати аналізу продажів лікарських засобів, в якому метаболічні кардіопротектори за обсягами продажів в 2017 році (920 млн гривень) входять в трійку лідерів.

23.04.2019

Комплекс від “Phyto Paris” доглядає за волосяними цибулинами

Перевірений комплекс від “Phyto Paris” доглядає за волосяними цибулинами, покращує кровообіг шкіри голови, активізує дію ферментів, які відповідають за ріст волосся.

05.12.2018

Все про цукровий діабет: перші симптоми, профілактика і фактори ризику

В Україні статистика щодо людей, які страждають на цукровий діабет, доволі сумна – це близько 1,5 мільйона осіб. Та зі слів медиків і експертів, цифри серйозно занижені, а кількість хворих вже перевищила 2 мільйони осіб і продовжує стрімко зростати щороку.

14.11.2018

Чому потрібно зробити щеплення проти грипу і як пройти вакцинацію

Протягом найближчих тижнів в аптеки доставлять усі 350 тис доз вакцин проти грипу. На початку епідемічного сезону грипу Центр громадського здоров’я МОЗ України нагадує, чому потрібно вакцинуватися проти грипу, кому треба зробити щеплення насамперед, які вакцини є в країні і як пройти вакцинацію.

25.10.2018

9 НАРОДНИХ ЗАСОБІВ, ЯКІ НЕ ДОПОМОЖУТЬ ВИЛІКУВАТИ ГРИП.

Не поспішайте використовувати так звані засоби народної медицини для лікування грипу – вони неефективні, а деякі навіть можуть зашкодити вашому здоров’ю. До яких наслідків може призвести самолікування цибулею, картопляним паром, гірчичниками та іншими популярними засобами – розказують лікарі.

25.10.2018

Чому виникають хвороби серця і як мінімізувати ризики

Серцево-судинні захворювання є головною причиною смертності українців. Водночас, у більшості випадків хворобам серця можна запобігти. Напередодні Світового дня серця розповідаємо про фактори ризику і профілактику серцево-судинних захворювань.

24.10.2018

Нічого, крім правди: 5 фактів про вакцини

Вакцинація є єдиним надійним засобом захисту від смертельно небезпечних хвороб. Довіра українців до вакцинації є питанням національної безпеки. Саме тому тема імунізації часто стає предметом маніпуляцій, зокрема - російських ботів, які розповсюджують брехню про вакцини, щоби підірвати довіру людей до вакцинації, систем охорони здоров’я, держав у цілому. Не віртефейкам - читайте правду!

17.10.2018

Екстемпоральне виробницто

Індивідуалізація фармакотерапії особливо необхідна новонародженим, немовлятам і дітям, оскільки для них часто терапевтичні дози є близькими до токсичних. Відповідно до міжнародних і вітчизняних джерел літератури індивідуально виготовлених ліків також потребують геріатричні хворі, пацієнти з дерматологічними захворюваннями.

22.06.2018

Аптечна мережа "Гармонія 2000"

Аптечна мережа Гармонія, що розташована в місті Чернівці та районних центрах Чернівецької області. Спільні напрямки діяльності, а також єдині стандарти та правила роботи забезпечують аптечній мережі стабільні позиції на аптечному ринку, допомагають нам бути лідером з ефективності та якості професійного обслуговування клієнтів за рахунок введення та розвитку сучасних технологій продажу, реалізації та розвитку високого потенціалу працівників.

30.05.2018
Ст. 1 із 1