`

КОЖЕН САМ СОБІ ГІППОКРАТ: ЛІКИ РОСТУТ В БУКОВИНСЬКИХ КАРПАТАХ

Найближчий до будь-якої родини, будь-якої людини заклад охорони здоров’я – це, звичайно, аптека. В поліклініці до лікаря треба записуватися, сидіти в чергах. В лікарню взагалі не так просто потрапити. А ось аптека завжди під рукою. Тому система аптек «Гармонія» і започаткувала у Чернівцях, ряді сусідніх областей такі заходи на базі своєї аптечної мережі як «Дні здоров’я», ....

23.01.2023

Пульсоксиметри і COVID-19

Кисень є невід'ємною частиною життя кожної людини. Кров переносить кисень від легень до різних органів і тканин. Коли ви дихаєте, кисень проходить через стінки особливих повітряних мішечків (альвеол) в легені і захоплюється спеціальними клітинами крові (еритроцитами). Збагачена киснем кров по малому колу кровообігу потрапляє в серце, яке перекачує її по великому колу кровообігу в інші частини тіла. Потрапивши в різні тканини, кров віддає кисень, що міститься в ній і забирає замість нього вуглекислий газ. Насичена вуглекислим газом кров повертається в серце, яке знову перекачує її в легені, де вона звільняється від вуглекислого газу і насичується киснем, завершуючи тим самим цикл газообміну

14.09.2022

Термометри. Види термометрів, спосіб застосування, як обрати?

Температура тіла — один з головних показників стану здоров’я людини. Наявність підвищеної температури тіла є одним з найважливіших, ключових моментів в діагностиці грипу, ГРЗ та багатьох інших захворювань, і це безпосередньо вказує на те, що в організмі присутній запальний процес, який необхідно своєчасно виявити і невідкладно розпочати його лікування.

27.11.2020

Інулін

Інулін являє собою вуглевод, що належить до класу сполук, відомих як фруктани, і близький родич фрукто-олігосахаридів. Хоча це не одне і те ж, вони часто вважаються взаємозамінними. Все це крохмали (вуглеводи), тільки різні за структурою. Так як інулін не всмоктується в шлунково-кишковому тракті, його прийнято відносити до волокон (клітковини). Це розчинне волокно, на відміну від целюлози, що не розчиняється. Інулін також має злегка солодкуватий смак і дуже низький глікемічний індекс, що робить його придатним для діабетиків.

26.11.2020

Контрацепція. Внутрішньоматкові засоби контрацепції.

26 вересня - Всесвітній день контрацепції Сучасна медицина пропонує різноманітні методи контрацепції, як чоловічої так і жіночої. Види та засоби контрацепції відрізняються один від одного дією на організм, ефективністю та зручністю застосування.

29.09.2020

Віруси очима фармацевтів

АПТЕЧНА МЕРЕЖА ГАРМОНІЯ-2000 продовжує проект « ВІРУСИ ОЧИМА ФАРМАЦЕВТІВ»

09.09.2020

Віруси і противірусні препарати

ЖИВІ ОРГАНІЗМИ Є ДУЖЕ РІЗНОМАНІТНІ ЗА СВОЇМ СКЛАДОМ І РОЗМІРАМИ. ПРОКАРІОТИ це одноклітинні організми без ядра: бактерії і синьо-зелені водорості. ЕУКАРІОТИ з ядром є одноклітинні і багатоклітинні. ВІРУСИ це доклітинні форми життя на межі живої і неживої природи. Вони мають всі функції живого, але не мають клітинної структури, протеіноутворювальних систем...

13.05.2020

Імуноферментний аналіз (тест)

Імуноферментний аналіз (тест) – метод лабораторної діагностики, що дозволяє визначати специфічні антитіла та антигени у крові пацієнта для підтвердження чи спростування можливого захворювання на коронавірус. Кому і навіщо потрібен цей аналіз, коли він засовується, які його методи – про все це читайте в нашій статті.

14.04.2020

10 цікавих фактів про гіпертонію:

1. Гіпертонія безпосередньо збільшує ризик серцевого нападу та інсульту. 2. Гіпертонія особливо поширена серед людей, які мають цукровий діабет, подагру або захворювання нирок. 3. Гіпертонія є безсимптомним захворюванням. 4. Вона більш поширена у людей з аналогічними захворюваннями в сімейної історії.

15.05.2019

Доступні ліки

У квітні 2017 року Уряд розпочав програму "Доступні ліки". Пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою чи діабетом ІІ типу можуть отримати ліки безоплатно або з незначною доплатою.

23.04.2019

Міфи та реальність про кардіопротектори: коментує кардіолог

У нашій країні кардіопротектори за популярністю поступаються лише нейро- та гепатопротекторним препаратам. Про це свідчать результати аналізу продажів лікарських засобів, в якому метаболічні кардіопротектори за обсягами продажів в 2017 році (920 млн гривень) входять в трійку лідерів.

23.04.2019

Комплекс від “Phyto Paris” доглядає за волосяними цибулинами

Перевірений комплекс від “Phyto Paris” доглядає за волосяними цибулинами, покращує кровообіг шкіри голови, активізує дію ферментів, які відповідають за ріст волосся.

05.12.2018

Все про цукровий діабет: перші симптоми, профілактика і фактори ризику

В Україні статистика щодо людей, які страждають на цукровий діабет, доволі сумна – це близько 1,5 мільйона осіб. Та зі слів медиків і експертів, цифри серйозно занижені, а кількість хворих вже перевищила 2 мільйони осіб і продовжує стрімко зростати щороку.

15.11.2019

Чому потрібно зробити щеплення проти грипу і як пройти вакцинацію

Протягом найближчих тижнів в аптеки доставлять усі 350 тис доз вакцин проти грипу. На початку епідемічного сезону грипу Центр громадського здоров’я МОЗ України нагадує, чому потрібно вакцинуватися проти грипу, кому треба зробити щеплення насамперед, які вакцини є в країні і як пройти вакцинацію.

25.10.2018

9 НАРОДНИХ ЗАСОБІВ, ЯКІ НЕ ДОПОМОЖУТЬ ВИЛІКУВАТИ ГРИП.

Не поспішайте використовувати так звані засоби народної медицини для лікування грипу – вони неефективні, а деякі навіть можуть зашкодити вашому здоров’ю. До яких наслідків може призвести самолікування цибулею, картопляним паром, гірчичниками та іншими популярними засобами – розказують лікарі.

25.10.2018
Ст. 1 із 2
  • 1
  • 2